montované domy, roubené dřevostavby (roubenky a sruby), zimní zahrady, revitalizace, řešení vašeho bydlení

Montované domy
Roubené dřevostavby - roubenky a sruby
Zimní zahrady
Revitalizace
Řešení vašeho bydlení

Úvod
O firmě
Kontakty

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Přístavba zimní zahrady k Vašemu domu představuje značnou investici, ale při kvalitním poradenství a dobrém profesionálním vyhotovení může úplně změnit Váš životní styl. Ať je Vaším záměrem vytvořit malou oázu na zpříjemnění volných chvil, anebo chcete zvětšit životní prostor pro rozrůstající se rodinu, k dispozicije široký výběr stylů a dekorativních prvků na vytvoření vzhledu a prostředí, které zkvalitní Váš dům a zvýší jeho hodnotu. Můžete si být jistí, že od surovin, které se používají při procesu výroby, až po dokončení instalace, produkty a služby, které dostanete, jsou nejvyšší kvality.

Zimní zahrady

Flexibilní moderní technologie poskytuje velkou variabilitu, díky ní dosáhneme perfektního vzhledu i funkčnosti Vaší ideální zimní zahrady a umožní Vám sladit barvu a styl s okny a dveřmi Vašeho domu. Přitom si můžete být jistí účinnou izolací a tepelnými vlastnostmi, které zvýší Vaše pohodlí v budoucích letech.

Naše firma využívá hliníkového systému firmy Spectus, kde je střecha speciálně vytvořená z hliníkovo-umělohmotného (PVC) systému. Struktura střechy se skládá ze strukturovaných hliníkových profilů. Každá struktura hliníkového profilu je potom limitovaná a plátovaná s PVC, aby budila dojem, že celková střecha je vyrobena z PVC. Ani hliníkové, ani ocelové články nejsou viditelné a tak struktura ideálně vyhovuje na stavbu zimních zahrad.

Zimní zahrady

Elevation Systém je systém určený pro montáž střechy. Základní výhodou je 25 mm hrubý polykarbonátový panel bez přirážky a kompletní okapový systém. Elevation Systém je vybaven inovatívní Clicklock technologií, která sa týká unikátní bezšroubové spojovací metody – žádné vrtání, žádné matice a šrouby.

A-MONT studio s.r.o.

Vrchlického 1915
666 01 Tišnov

tel.: +420 571 140 045
e-mail: info@amontstudio.cz

Projekty rodinných domů

obrázek k nabídce Rodinný dům jednopodlažní LAURA !!!AKCE!!! 15%
Samostatně stojící jednopodlažní rodinný dům je vhodný do nízké okolní zástavby. Svými…


obrázek k nabídce Rodinný dům dvoupodlažní ZITA
Samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům, určený pro čtyřčlennou až pětičlennou…